Hayır Lokması Döktürme Fiyatları

seyyar lokma arabasi
seyyar lokma arabasi

HAYIR LOKMASI HİZMETİ

Lokma döktürmek; gelenek, örf ve adetlerimizin önemli bir parçasıdır. Lokma;  mevlit, iş yeri açılışı, düğün, sünnet vs… gibi bir çok hayırlı işlerde dağıtılmaktadır. Lokma tatlısı az malzeme ile yapıldığından ötürü maliyet bakımından oldukça ekonomiktir. Bu nedenle büyük çaplı organizasyonlarda Lokma Döktürme en ideal tatlı seçeneklerden biridir. Lokma hamurunun kıvamını tutturmak takdir edersiniz ki, bir hayli beceri gerektirir. Dolayısıyla kişiler kendi hanesi için az miktarda lokma dökebilir ama sayı yükseldiğinde Hayır Lokması Döktürme Fiyatları kıvamı yakalamak zor olduğundan düğün, sünnet, cenaze, nişan ve benzeri organizasyonlar için Lokma Arabası Kiralama hizmetinden faydalanmak doğru bir tercihtir. Adil Organizasyon ailesi olarak profesyonel ekibimizle beraber; müşterilerimizin istekleri doğrultusunda belirlenen tarih ve yere  göre sorunsuz lokma dökme hizmeti sağlamaktayız.. Lokma firması olarak; uzun yıllardan beri siz hayırsever müşterilerimize de  kusursuz hizmet verebilmek için çalışmaktayız. Son teknoloji ekipmanlarımız; deneyimli ekibimiz ve tamamen hijyen esaslı üretilen lokmalarımızı siz hayır severler için üretiyor ve hizmetinize sunuyoruz.

hayır arabasi lokma arabasi kiralama
hayır arabasi lokma arabasi kiralama

LOKMA TATLISI İÇERİSİNDE NE VAR? ŞERBETİ NASIL HAZIRLANIR?

Lokma tatlısının tarihi Osmanlı Sarayına kadar uzanmaktadır. Bu yüzden; Saray Lokması hem tarihi yönü hemde lezzeti bakımından çok önemli bir Türk tatlısıdır. Lokma; un, maya, tuz ve şekerin harmanlanmasıyla hazırlanan hamurun, sıvı yağda kızartılıp  üzerine dökülen şerbetle tatlandırılarak servisi yapılan bir tatlıdır. Çeşitli organizasyonlarda özellikle sünnet düğünleri başta olmak üzere lokmanın taze olarak hazırlanarak, pişirilmesi ve davetlilere dağıtılması adettendir.

lokma seyyar arabasi fiyatlari
lokma seyyar arabasi fiyatlar

 Lokma tatlısının; ortası delikli yuvarlak şekilde ve küre şeklinde olmak üzere iki çeşidi mevcuttur. Halk arasında küre şeklinde olana Saray lokması da denmektedir. Saray Lokması; yuvarlak görünümünün yanı sıra ortasında oluşturulan delik sayesinde çok çabuk ve güzel kızarması sayesinde özellikle tercih Hayir Lokmasi Dokturme Fiyatlari edilmektedir. Adil Organizasyon ailesi tarafından siz müşterilerimize; kaliteli malzemelerin kullanımı ile hazırlanacak olan lokma tatlısı birebir bu özel şekliyle sunulmaktadır.

seyyar lokma arabasi
seyyar lokma arabasi

Lokma tatlısının şerbetini hazırlamak da oldukça basittir.  Tencere içerisine konulan su ve toz şeker e karıştırılarak kaynatılır ve şekerin tamamen erimesi beklenilir.  Bu karışıma kaynadığı andan itibaren limon suyu  ilavesi yapılır ve limon miktarının yapılacak olan şerbet miktarına göre titizlikle ayarlanması gerekir.   Limon suyu ilavesi de yapılan şerbet bu şekilde bir süre dinlendirilmeye bırakılır ve   ılık olduğu an sıcak hamurun üzerine dökülmelidir. Genellikle sıkma küçük top olarak hazırlanabilen tatlı parçacıkları ortası Hayir Lokmasi Dokturme Fiyatlari delik olarak da sunulabilir. İstenen şekil talebe göre değiştirile de bilir. Fakat Osmanlı gelenekleri ve kültürel açıdan bugüne kadar lokma tatlısı hep yuvarlak anılmaktadır. Tarafımızca hazırlanan lokma tatlısı hijyenik şartlara önem verilerek özel şeffaf kaplarda sunuma hazır şekilde müşterilerimize teslim edilmektedir.

hayır lokması dokulur
hayır lokması dokulur

HANGİ ZAMANLAR LOKMA DÖKTÜRÜLÜR?

 Lokma döktürmeişlemi çeşitli etkinliklerde, kültürel önemi olan günlerde, Ramazan ayında, kandillerde bazen cenazelerde yapılmaktadır.  Bazen eğlenceli zamanlarda da döktürülebilir. Örneğin sünnet düğünlerinde, normal düğünlerde lokma döktürmek görülen adetlerden biridir.Ağızda dağılan şerbet ve çıtır çıtır yenmesiyle bu tatlı, misafirlere, yoldan geçenlere, nerede dağıtılıyorsa orada memnuniyet sağlar.Lokma tatlısının içerisinde ek bir malzeme yoktur, fakat son yıllarda çeşitleri bazı kafe restoranlarda satılabilmektedir. Araç içerisinde dağıtma amaçlı yapılan lokmalarda genelde sade Hayir Lokmasi Dokturme Fiyatlari tercih edilmektedir. Hamuru yuvarlak halde keserek önce kızartma işlemi yapılır, şerbetle de tatlanması sağlanır. Bu işlemler dağıtılan kişilerin gözü önünde gerçekleşmektedir. Yani araç içerisinde yer alan pişirme ve dağıtma bölümü ziyaretçilerin göreceği şekilde ayarlanmaktadır. Bir kurum, kişi vs. hayır yapmak istediğinde insanlara ücretsiz olarak bu dağıtımı yapabilir. Etkinlik içerisinde Hayir lokma Fiyatlari dağıtımının yapılması ise ortamı daha güzelleştirmek, yine misafirlerin duasını alarak keyifli bir tatlı yeme amaçlanır.

lokma arabasi fiyatlari
lokma arabasi fiyatlari

LOKMA ARABASI KİRALAMA HİZMETİ

Adil Organizasyon olarak yıllardır siz müşterilerimize her türlü organizasyonda toplu saraylı lokması dökme hizmeti sunmaktayız ve bu hizmetimizde senelerin tecrübesinin verdiği rahatlıkla oldukça iddialıyız. İstanbul’da uzun yıllardır Hayir Lokmasi Dokturme Fiyatlari hizmet vermekte olan firmamızın bu alanda yapmış olduğu çalışmalar enönemli referanslarıdır. Belirlenen sayıya Hayir Lokmasi Dokulur uygun şekilde gerçekleştirmiş olduğu çalışmalar dahilinde istenilen sayıda tatlının hazırlanmasını sağlamaktayız.

hayir lokmasi arabasi
hayir lokmasi arabasi

Bünyemizde bulunan lokma dökme hizmetinde kullanılan araçlarımız, müşterilerimizin istediği her bir noktaya istenilen her noktaya profesyonel ekibimiz ile birlikte  gelerek hizmet vermektedir. Geniş araç sayımız ve uzman ekiplerimiz ile istediğiniz her yerde aynı anda lokma dökme hizmeti verebilmekteyiz. Hijyen koşullarına uygun olarak profesyonel ekibimiz tarafından hazırlanan lokmalar; şeffaf ve tek kullanımlık tabak, çatal ve benzeri diğer ek malzemeler ile birlikte siz hayır sever müşterilerimizin adına dağıtılmaktadır. Hazırlanan lokmalarımız araçlarımızda bulunan son teknolojiye sahip ekipmanlarımız sayesinde taze ve sıcak şekilde servise hazır olarak muhafaza edilmektedir ve yine  işinin ehli çalışma arkadaşlarımız tarafından servis edilmektedir. Lokma dağıtılırken plastik tabaklar genellikle içerisine birkaç tane lokma alacak şekilde ayarlanmaktadır. Tadımlık bu güzel lezzeti başkalarıyla paylaşabilirsiniz.

hayrata lokma dokmek arabasi
hayrata lokma dokmek arabasi

Eğer dağıtılacak malzemelere ek bir katkı eklemek isterseniz yine bunu bize bildirebilirsiniz. Bazı Hayir Lokmasi Dokturme Fiyatlari müşterilerimiz tabak ve çatal seçimlerinde kendileri daha farklı ürün temin ederek tarafımıza da verebilir. Bu gibi hallerde sizin sunum malzemeleriniz kullanılacaktır.   Adil Organizasyon Firmasından lokma arabası kiraladığınız andan hizmetin bitimine kadar herhangi bir işle asla uğraşmak zorunda değilsiniz. Çünkü yapılması gereken tüm işlemler uzman ekiplerimiz tarafından yerine getirilmektedir. 

hayir lokma arabasi kiralama
hayir lokma arabasi kiralama

SEYYAR LOKMA TATLISI TEZGAHI KİRALAMA

Firma olarak lokma dağıtımı için araba kiralamak istemeyen müşterilerimize seyyar tezgah kiralama seçeneğini sunmaktayız. Tezgah içerisinde yine profesyonel ekibimiz aracılığıyla  her türlü temel ihtiyacı karşılayarak sizlere lokma Hayir Lokmasi Dokturme Fiyatlari tatlısı dağıtma hizmeti vermekteyiz. Lokma arabası kiralama hizmetinde de olduğu gibi bu hizmetimizde de siz müşterilerimizin istediği lokasyonda ve istediği kadar lokma dağıtım hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz. Seyyar lokma tatlısı tezgahı kiralama hizmetinin koşulları lokma arabası kiralama hizmetimizle aynıdır.

Hayir arabasi lokma
Hayir arabasi lokma

CUMA NAMAZI ÇIKIŞLARINDA LOKMA DAĞITIMI 

Son yıllarda lokma dağıtım tercihlerine Cuma namazı çıkışları da eklenmiştir. Firmamızİstanbul genelinde hizmet almak isteyenler için müşterilerimizin hayır işlemesine aracılık etmeye hazırdır. Müşterilerimizin istediği lokasyonda ve belirttiği yerlerden aynı anda birden fazla camide Cuma namazı çıkışlarında profesyonel ekibimizle hayır lokması dağıtımı gerçekleştirmekteyiz.

LOKMA ARABASI  VE TEZGAHI KİRALAMA FİYATLARI

Firmamıza ait olan lokmacı arabaları ve tezgahları uzun yıllardan beri müşterilerimiz tarafından hayır ve diğer amaçlarla kiralanmakladır. Sizlere sadece Lokması dökme hizmetimiz hakkında değil vermiş olduğumuz tüm hizmet ve ürünlerimizdeki kaliteyi ve müşteri memnuniyet garantimiz hakkında ödemeyi en son olarak aldığımızdan aklınızda kalabilecek soru işaretlerini kaldırıyoruz.

hayir lokmasi arabasi
hayir lokmasi arabasi

 Lokma tezgahı ve aracı kiralama işlemlerinde istediğiniz zaman aralığında  dağıtım yaptırabilirsiniz. Günlük belirlenen fiyat üzerinden kaç gün ve nerelerde lokma dağıtmak istiyorsanız önce bizlerle iletişime geçerek fiyat aldıktan  sonra da hizmet sürecini başlatabilirsiniz.  Lokma aracı ve tezgahı kiralamak toplamda  ekonomiktir ve bütçenizi zorlamayacaktır. Lokma aracı ile dağıtım yapmak genellikle manevi duygularla beraber anılmaktadır. Lokma aracımız işlemleri içeride rahatlıkla yapacak kadar geniştir. Pişirme şerbetleme Hayir Lokmasi Dokturme Fiyatlari ve tabaklarla dağıtma alanları açısından orta büyüklükte kamyonetlerimizle siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

lokma arabasi kiralama
lokma arabasi kiralama

Sizlerde İstanbul’da Lokma döktürmek istiyorsanız ister iletişim sayfamızda yer alan telefon numaramızdan ister Whatsapp üzerinden sipariş verebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.